RODO/GDPR

Rok 2018 dla praktycznie każdej firmy, w każdym sektorze przyniósł szereg zmian w obszarze przetwarzania danych osobowych po bezmała dwuletnim vacatio legis nadszedł dzień 25 maja 2018 roku i Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych/General Data Protection Regulation/ weszło w życie, zaczął się czas działania nowych wyzwań, nowych konieczności, często całkowicie dotychczas nie „dotykanych” w przedsiębiorstwach obszarów.
Dziś firmy są już w zupełnie innym miejscu. Jednak świat idzie dalej, nowe wyzwania, duże tempo zmian, korporacyjne dostosowanie się, przenoszenie na mniejsze firmy obowiązków, nie zawsze poprzez – zapisy wprost, to dzisiejsza codzienność. Kary są dotkliwe i powszechne. W dzisiejszych ograniczeniach kontaktów bezpośrednich i coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniom technologicznym, bardzo szybko i często w sposób całkowicie niezauważalny zaczynamy być administratorami danych osobowych.
Każda firma jest zobowiązana do przestrzegania przepisów prawa.
Jeśli chcą Państwo, aby Państwa firma stosowała konieczne minimum, proponujemy Państwu weryfikacje obecnego stanu realizacji zapisów RODO, czy usługi Outsourcingowe w tym zakresie, szkolenia, usługę IODO, zapraszamy do kontaktu z nami, swoje usługi realizujemy kompleksowo i fachowo. Ponadto w ramach dobrej praktyki realizujemy jest czasookresowe testowanie i weryfikację wdrożenia.
Naszym nadrzędnym celem jest Państwa bezpieczeństwo – zapewniamy nie tylko działania zgodne z prawem, ale optymalizację i większe bezpieczeństwo gromadzonych i przetwarzanych danych.

IKG Technology

Kontakt:

IKG Technology Sp. z o.o.
ul M.Kopernika 5 lok LU. 8,
00-367 Warszawa
Dane firmowe:

NIP: 701-070-22-79
REGON: 367683693
BANK: 34 1140 2004 0000 3502 8081 2663
Projekt i wykonanie domenafirmy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram