Konsulting

Praca zdalna dawniej definiowana jako tele-praca. Wczoraj było to znacznie szerzej – forma organizacji pracy, która polega na świadczeniu pracy poza siedzibą firmy/organizacji/pracodawcy za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Dziś, w dobie scenariuszy takich jak pandemie, tempo zmian jest niezwykle dynamicznie, a więc czy o wszystkim pamiętaliśmy....
Jednak świat idzie dalej, nowe wyzwania, duże tempo zmian, korporacyjne dostosowanie się, przenoszenie na mniejsze firmy obowiązków, nie zawsze – poprzez zapisy wprost, to dzisiejsza codzienność. Kary są dotkliwe i powszechne. W dzisiejszych ograniczeniach kontaktów bezpośrednich i coraz powszechniej stosowanym rozwiązaniom technologicznym, bardzo szybko i często w sposób całkowicie niezauważalny zaczynamy być administratorami danych osobowych.
Każda firma jest zobowiązana do przestrzegania przepisów prawa. Jeśli chcą Państwo, aby Państwa firma stosowała konieczne minimum, proponujemy Państwu: Outsourcing w zakresie RODO, szkolenia, usługę IODO, zapraszamy. Ponadto w ramach dobrej praktyki jest czaso-okresowe testowanie i weryfikacja wdrożenia RODO i jego stosowania. Naszym nadrzędnym celem jest Państwa bezpieczeństwo – zapewniamy nie tylko działania zgodne z prawem, ale optymalizację i większe bezpieczeństwo gromadzonych i przetwarzanych danych.
Nasza wiedza jest wynikiem wieloletnich doświadczeń w zakresie realizowanych projektów audytowo – doradczych dla sektora biznesowego i publicznego .
Wśród propozycji znajdują się takie usługi jak:
Analizy luk/audyt zerowy zgodności
Analiza ryzyka
Tworzenie map procesów, procedur i polityk bezpieczeństwa
Przygotowanie planów ciągłości działania
Szkolenia
Projektowanie i wykonawstwo sieci komputerowych
W obszarach:
Ochrony Danych Osobowych/RODO
Bezpieczeństwa Informacji
Cyberbezpieczeństwa
Ciągłości działania i zarządzania kryzysowego
Compliance ( AML, KYC)
Oprogramowania z obszaru MDM (Mobile Device Management) Zarządzania Flotą Urządzeń Mobilnych MDM i Szyfrowania Danych.

IKG Technology

Kontakt:

IKG Technology Sp. z o.o.
ul M.Kopernika 5 lok LU. 8,
00-367 Warszawa
Dane firmowe:

NIP: 701-070-22-79
REGON: 367683693
BANK: 34 1140 2004 0000 3502 8081 2663
Projekt i wykonanie domenafirmy.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram