FAMOC

Poznaj kompleksowe rozwiązanie do zarządzania środowiskiem mobilnym organizacji – system do zarządzania urządzeniami mobilnymi FAMOC

Platforma FAMOC to systemy klasy MDM

FAMOC to wszechstronne narzędzie do zdalnego zarządzania firmowymi urządzeniami mobilnymi opartymi o zróżnicowane systemy operacyjne.

Platforma FAMOC

FAMOC – BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Rozwój mobilności w biznesie stawia działom IT ogromne wyzwanie w dziedzinie ochrony infrastruktury mobilnej. Efektywność działań pracowników mobilnych wiąże się ze stałym dostępem do zasobów firmy bez względu na czas i miejsce.

To system, który pozwala na wykorzystanie wszystkich korzyści, jakie daje mobilność, przy zachowaniu pełnej kontroli nad urządzeniem. FAMOC gwarantuje bezpieczeństwo danych prywatnych i firmowych, poczty email, kalendarza, notatek i plików.

FAMOC udostępnia szereg narzędzi konfiguracyjnych oraz monitorujących, zapewniających bezkonkurencyjny poziom zabezpieczeń dostosowany do zróżnicowanych środowisk mobilnych. Wysokie standardy bezpieczeństwa gwarantują skuteczną ochronę przed takimi zagrożeniami jak wirusy, włamania, podsłuchy rozmów, utrata telefonu lub danych przechowywanych na urządzeniu.

FAMOC dla biznesu

FAMOC, czyli NAJLEPSZA PLATFORMA DLA BIZNESU

System FAMOC został zaprojektowany, by spełniać potrzeby najbardziej wymagających organizacji, które mierzą się z wyzwaniami związanymi z zarządzaniem wieloma urządzeniami mobilnymi. Pozwala na pełną kontrolę urządzeń i zainstalowanych na nich aplikacji oraz szczelne zabezpieczenie danych firmowych. Wszystko zdalnie z poziomu jednej konsoli administratora.

FAMOC DEFEND

Chroń poufne dane dodatkowymi warstwami zabezpieczenia

FAMOC defend to system służący zabezpieczaniu urządzeń, aplikacji i danych na różnych systemach operacyjnych. Dzięki ścisłej współpracy z klientami rządowymi licznym integracjom, jesteśmy w stanie zapewnić, że FAMOC defend będzie w stanie spełnić wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Dzięki FAMOC defend instytucje państwowe otrzymują wsparcie już pierwszego dnia dla wszystkich systemów operacyjnych, mogą kontrolować sposób szyfrowania komunikacji oraz zarządzać dostępem do sieci ze zdalnych urządzeń.

01

W PEŁNI ZARZĄDZANY I CHRONIONY BEZPIECZNY KONTENER
FAMOC defend szyfruje i chroni wszelkie dane przechowywane w bezpiecznym kontenerze na urządzeniu. Dostęp do kontenera może być przydzielony na podstawie hasła, biometrii i / lub uwierzytelniania dwuskładnikowego.

02

BEZPIECZNY GŁOS, CZAT I WIDEO
FAMOC defend obsługuje szyfrowane, bezpieczne połączenia głosowe i czaty (także w trybie wielu użytkowników/konferencji), a także połączenia wideo. Dostępne są integracje z rozwiązaniami innych firm (np. Indra ComSec, Navayo Secfone).

03

KONTROLOWANA I CHRONIONA PRYWATNA CZĘŚĆ URZĄDZENIA MOBILNEGO
Prywatna część urządzenia jest całkowicie oddzielona od bezpiecznego kontenera, a także w pełni zaszyfrowana. Użytkownikom można zezwolić na instalowanie dowolnych aplikacji ze sklepów z aplikacjami, jednak zasady dotyczące dostępu do aplikacji są egzekwowane. Wymuszane są także zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem, a całe urządzenie jest pod najnowocześniejszą ochroną przed zagrożeniami.

04

BEZPIECZNE SZYFROWANE POŁĄCZENIE WEWNĄTRZ ORGANIZACJI
Niestandardowy kanał komunikacji oparty na technologii VPN. Dedykowany, niestandardowy klient VPN spełniający potrzeby organizacji. Uwierzytelnianie na podstawie certyfikatu z dostępnym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym.

ULOTKA FAMOC DEFEND

FAMOC LOCK

Blokuj urządzenia użytkowników spóźniających się z płatnościami

FAMOC lock umożliwia operatorom komórkowym na zdalne kontrolowanie, zarządzanie i blokowanie urządzeń mobilnych użytkowników, którzy zalegają z płatnościami. Za pomocą tego rozwiązania, możesz wysyłać wiadomości przypominające o płatnościach lub blokować urządzenie po określonym czasie.

WYZWANIE

Rośnie liczba ofert leasingowych na urządzenia mobilne:
9% Dziś 27% za 5 lat
Problemem jest to, że niektórzy użytkownicy nie uiszczają miesięcznych opłat za urządzenie, a już co 5. Polak ma do spłaty raty za zakup sprzętu elektronicznego.

ROZWIĄZANIE

Rozwiązaniem jest FAMOC lock – preinstalowana na urządzeniu aplikacja, która nie może zostać usunięta. Aplikacja wyświetla użytkownikowi notyfikacje o braku płatności. Administrator może wybrać rodzaj powiadomienia, jakie ma się pojawić na ekranie. Jeśli użytkownik wciąż zalega z płatnością, urządzenie może zostać zdalnie zablokowane.

ULOTKA FAMOC LOCK

FAMOC MANAGE

Zarządzaj urządzeniami i bezpieczeństwem danych w biznesie

FAMOC manage ułatwia wdrażanie, konfigurowanie i zarządzanie wszystkimi smartfonami i tabletami w Twojej organizacji. To jeden system, w ramach którego możesz kontrolować wszystko, czego potrzebujesz: tworzenie profili, zarządzanie ograniczeniami, ustawianie zasad dotyczących PIN i haseł oraz wiele innych.

Niezależnie, czy chcesz zarządzać dziesięcioma czy dziesięcioma tysiącami urządzeń, czy należą one do firmy czy są w modelu BYOD – rejestracja urządzeń jest szybka, łatwa i intuicyjna. FAMOC umożliwia wykonywanie działań na jednym telefonie, ale również pozwala na operacje masowe na grupach urządzeń o zróżnicowanych systemach operacyjnych.

Kompleksowo zajmujemy się wdrażaniem i utrzymaniem FAMOC manage w firmach – od enrollmentu urządzeń, przez konfiguracje i zabezpieczenia, aż po monitoring i wsparcie w codziennym użytkowaniu. FAMOC manage zapewnia solidne podstawy do zarządzania wieloma różnymi urządzeniami, takimi jak smartfony, tablety, komputery, laptopy lub smartwatche na różnych systemach operacyjnych!

ULOTKA FAMOC MANAGE

Skontaktuj się z nami