MANUALNA STACJA DO DEZYNFEKCJI RĄK

IKG TECHNOLOGY – OFICJALNY DYSTRYBUTOR

null

POLSKI PRODUKT

null

BEZDOTYKOWA OBSŁUGA

null

WYTRZYMAŁY

O PRODUKCIE

Manualna stacja do dezynfekcji rąk, polskiego producenta, którego IKG Technology jest dystrybutorem.

Jest to faktyczne nie pozorne – każdy dotyka dozownika bezpośrednio ręką, łokciem naciska, czy jeszcze inne karkołomne konstrukcje. Wedle procedur walki z COVID  jest niezbędnym, bo bezdotykowym rozwiązaniem do prewencji walki z patogenami.

To działania, które pozwalają zdezynfekować dłonie zarówno przy wejściu jak i przy wyjściu z obiektu, sklepu, pomieszczenia. Nie wymaga dostępu do prądu!!!

Jest w pełni mobilna i kompaktowa. Jak bardzo odporna na fizyczne działania, świetnie sprawdza się w szkołach, dzieci to żywe srebro i czasem, zaczepią przewrócą …

Doskonale sprawdza się z sytuacjach, w których często trzeba przestawiać urządzenie, bez żadnej komplikacji i w kilka sekund, stawiasz gdzie potrzebujesz. Obsługuje pojemniki dozujące płyny, żele i pianki dezynfekujące.

Pozwala na ustawienie porcji dozowania w zależności od charakteru obiektu

– od 0,5 ml do 3 ml.

Dla 1 L płynu należy przyjąć średnio 500 dozowań. Świetnie sprawdzają się w miejscach gdzie dbamy o klienta, nasi klienci, to Kancelarie Notarialne, Kancelarie Adwokackie, ale i małe sklepy, każdy chce aby było bezpiecznie w przestrzeni za którą odpowiada…

DO POBRANIA

GALERIA

KONTAKT