Nasz Zespół stworzył projekt o nazwie BodyMody. Jaka jest jego idea? BodyMody to projekt, w którym będą poruszymy tematy dotyczące sfery ludzkiego ciała – m.in. tatuaż i inne modyfikacje, kosmetologia, medycyna estetyczna, neurologia, psychologia, zdrowie i uroda. Ustalamy jednak sztywną granicę pomiędzy poszczególnymi branżami. Żadne „mydło i powidło”. Dajemy przestrzeń wszystkim, każdy jest dla BodyMody wyjątkowy. Naszą ideą jest pokazanie sztuki ciała w innowacyjnym spojrzeniu, dostosowanym do dzisiejszego świata, również poprzez przestrzeń intelektualną. Projekt BodyMody jest wynikiem ponad dwuletniej pracy naszego Zespołu. Tematyka, którą zajmiemy się w pierwszej kolejności, jest wynikiem przeprowadzanych badań społecznych przez członków Zespołu poruszających się w obszarze socjologii i psychologii. Projekt będzie stale rozwijany i jeszcze nie raz zaskoczy.

15-16 Maja 2021 roku wspólnie z Areną Gliwice organizujemy wydarzenie Arena Tattoo-Gliwice. Nie będzie to kolejne wydarzenie tatoo, jakie znacie do tej pory. Nasza koncepcja jest zupełnie inna, wychodzimy poza utarte schematy. Zagospodarujemy przestrzeń Areny Gliwice stoiskami następujących branż: tatuaż & piercing, motoryzacja, moda, street art, kosmetologia, medycyna estetyczna, zdrowie i uroda. Planujemy również coś, czego jeszcze nigdzie nie było – strefa 18+, gdzie pokażemy sztukę i produkty tylko dla dorosłych.

Będziemy czekać na Was z masą niestandardowych połączeń atrakcji. Będzie strefa pin-up/retro/vintage, ale też galeria sztuki klasycznej – obrazów malowanych, czy też wykonanych techniką alternatywną. Poznamy Was z wybitnymi polskimi artystami, na których od lat stawiamy. W BodyMody każdy znajdzie coś dla siebie: mamy tatuaż i body modyfications, sztukę współczesną (aerografia, body painting, graffiti, murale), strefę gamingową, planszówki, koncerty, pokazy burleski, pole dance, pokazy modelek alternatywnych. Będą stoiska barber shopów, wystawa customowych aut i motocykli. Wyjdziemy ze strefy tabu poprzez specjalistyczne wykłady i warsztaty, przeprowadzone rzeczowo, ale i kontrowersyjnie, w sposób, który pozwoli na budowę świadomości w temacie ludzkiego ciała.

W całym tym „zamieszaniu” nie zapominamy o czynniku niezwykle ważnym społecznie – wsparciu tych, którzy tego potrzebują. Zorganizujemy dodatkowo płatny wykład, gdzie całość dochodu zostanie przekazana na cele charytatywne. Wykład inny niż wszystkie, w temacie, którym zajmujemy się profesjonalnie i zawodowo na co dzień – transformacji cyfrowej. Czy wiesz jak za niedługi czas będzie wyglądało twoje stanowisko pracy? Czy w ogóle będzie? Co możesz zrobić dla siebie i swojej firmy już dziś?

Zaprosimy Was do przemyślanie zagospodarowanej przestrzeni Areny Gliwice, gdzie znajdą się strefy: tatuażu i body modyfication, medycyny estetycznej i kosmetologii oraz strefy stricte medyczne z zakresu psychologii, neurologii i dermatologii. Każda strefa skupiać będzie czołowych przedstawicieli branż – firmy, artystów i lekarzy – specjalistów w swoim fachu. Do naszej i Waszej dyspozycji będą również sale konferencyjne, w których zorganizujemy tematyczne wykłady i warsztaty. Dodatkowo, dla części współpracujących z nami wystawców przewidzieliśmy loże VIP. Po wydarzeniu przewidujemy dla Was afterparty w jednym z gliwickich klubów tanecznych.

To tylko część tego, co mamy w planach. Nie możemy jeszcze zdradzić wszystkiego, ale bądźcie czujni! Zaglądajcie regularnie na nasz kanał edukacyjno – rozrywkowy na Youtube „BodyMody”, z którego wyniesiecie merytoryczne informacje, ale i będziecie dowiadywać się o dalszych planach na Expo. Śledźcie i subskrybujcie, komentujcie i pytajcie! Podnieście rękawicę, zmierzmy się w dyskursie. Różnić się jest pięknie, zwłaszcza w nauce. Już dziś trwają wspólnie przygotowywane, innowacyjne, niespotykane dotąd projekty, z przedstawicielami Instytucji takich jak Polska Akademia Nauk i Instytut Psychiatrii i Neurologii. Dotykamy tematów, które Was najbardziej interesowały i inspirowały nas do badań. To zagadnienia dotyczące bólu, wszystkiego, co związane ze skórą i jej modyfikacjami.

Nie szufladkujcie nas – nie skupiamy się tylko na tatuażu, lecz na człowieku, jego ciele i różnych jego modyfikacjach, a także na nauce w obszarze zdrowia i psychologii. Chcemy pokazać różnorodność w zakresie spojrzenia na ludzkie ciało, jego ozdabianie, wyjątkowość, trendy. Nie zapominamy przy tym o bezpieczeństwie, higienie i konsekwencjach nieprzemyślanych decyzji. Dla kogo będzie to wydarzenie? Dajemy przestrzeń wszystkim grupom społecznym, osobom w każdej grupie wiekowej. Różnorodność zaplanowanych stref pełnych atrakcji gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziś po tym jak COVIT – 19 zatrzymał świat eventów, nasz projekt też wiele się nauczył, Arena Gliwice uruchomiła projekt arena-on line, i mamy również małą część wywiadów, a planujemy dużo więcej, oglądajcie koniecznie.

Kierownik całego zamieszania to nieskromny Prezes Zarządu IKG Technology dr Kamil Galicki, pod czujnym okiem twardo stąpającej po ziemi wspólniczki – V-ce Prezes Zarządu IKG Technology Joanny Bańkowskiej.

W Skład Zespołu wchodzą ludzie, którzy żyją Projektem BodyMody i konsekwentnie w niego wierzą.

  1. Grzegorz Fiks (DiAnti) – naczelny muzyk, wsparcie graficzne oraz jedna z twarzy kanału Body Mody
  2. Krzysztof Gonet (Domenafirmy Sp. z.o.o.) – webmaster, grafik, videooperator, specjalista postprodukcji.
  3. Paweł Gajowiak – Artist Coordinator
  4. Tomasz Podstawka – koordynator techniczny
  5. Krzysztof Bańkowski – Game Dev.

 

 

oraz odpowiedzialni – Zarząd: Joanna Bańkowska i Kamil Galicki.

BODY MODY

Odwiedź stronę
BODY MODY: